Soho salonas yra įsikūręs Smolensko ir Statybininkų gatvių sankirtoje, kažkada buvusių šlifavimo staklių gamyklos patalpose. Dabar čia yra pirmasis, tikras loftų projektas Vilniaus mieste, savo koncepcija artimas JAV, Jungtinėje Karalystėje  bei Skandinavijos šalyse vystomiems loftų projektams. Šalia SoHo loftų yra įsikūrę įvairios interjero parduotuvės, dizainerių dirbtuvės,  fotografų, architektų studijos, reklamos agentūros.
 
Tai iš ties populiari vieta kurti, todėl Soho salonas neatsitiktinai duris atvėrė būtent šioje vietoje.Taigi pati idėja ir buvo atsidurti ten, kur vyksta veiksmas, kur žmonės kuria, kur susirinkusi didžioji dalis Vilniaus kūrybinio potencialo. Pats pavadininas taip pat parinktas neatsitiktinai. Kadangi taip jau atsitiko, kad mes įsikūrėme SoHo loftų komplekse, to pasekoje ir pats salonas gavo tokį pavadinimą, kad ir lankytojams būtų lengviau orientuotis ir žinoma, pati salono stilistika rėmėsi Niujorko SOHO rajono loftų įvaizdžiu.

Soho salonas (Grožio dirbtuvės) pavadinimą taip pat siejame su galimybe skleisti kūrybiškumą bei įkvėpti savo klientus iš Vilniaus ir už jo ribų. Idėja ir noras yra tapti ne tik puikia vieta, kur kuriamas grožis, bet ir vieta, kur susirenkama pabendrauti prie puodelio arbatos, kur galima pasiklausyti geros muzikos ir paskaityti įdomios knygos.

Salonas buvo sukurtas bendradarbiaujant su viena iš žinomiausių architektų studijų "Plazma''. Bendromis pajėgomis stengiamės sukurti interjerą su atvira ir šviesia erdve, kurioje dominuoja fanieros ir skardos detalės, o šilumos suteikia pagal individualų užsakymą gamintas veltinio paveikslas su sraigių elementais, aukšta knygų lentyna, bei apšvietimo sistema.

Pirmame salono aukšte yra 6 kirpėjų darbo vietos, 2 masažinės plovyklos, kuriose  ne tik išplausime galvą, bet ir atsipalaiduosite, manikiūro vieta, laukiamojo zona, o antrame aukšte - 2 kosmetologo kabinetai. Vaizdą pro langus labai gerai galima stebėti per aukštus panoraminius langus, kur laukiant savo procedūros Jūs galėsite išgerti skanios kapučino kavos, paskaityti knygą ar žurnalą.

Apsilankius pas mus, mes tikrai stengsimės, kad Jūs nepamirštumėt šio vizito ( žinoma gerąja prasme). Būsite pavaišinti, išgrąžinti ir su gera nuotaika išlydėti namo. Tikimės, kad suteiksime Jums nepamirštamą ir malonią patirtį. IKI PASIMATYMO!